Witamy w Pracowni Architektury Krajobrazu.

               Podstawą stworzenia dobrego, satysfakcjonującego obie strony projektu zieleni, jest porozumienie między klientem a projektantem.      Aby maksymalnie ułatwić ten proces, pracę podzieliliśmy na etapy. Przede wszystkim staramy się słuchać Państwa oczekiwań oraz zaproponować jak najbardziej zbliżony do Waszych potrzeb ogólny zarys koncepcji projektowej.


               Kolejny krok dotyczy wpisania ogrodu w architekturę budynku oraz w istniejący krajobraz, jak również przedstawienia propozycji kształtów i proporcji między poszczególnymi elementami ogrodu (takimi jak: trawnik, roślinność, woda). Etap trzeci to przede wszystkim dyskusja i dopracowanie ostatecznej wersji, która po jej zaakceptowaniu staje się podstawą do przedstawienia całościowego projektu wraz z jego wyceną.


               Na każdym etapie rozmów przedstawiamy różne możliwości oraz proponujemy niepowtarzalne rozwiązania ogrodowe. Wykształcenie w tym kierunku zdobyliśmy na UP w Poznaniu na specjlizacji Kształtwanie Terenów Zieleni jak również poprzez praktykowanie architektury krajobrazu i ogrodnictwa od wielu lat.


               Zapraszamy do współpracy!

                                               Karol Nowak.        

      Wybrane projekty   © Karol Nowak.